Scroll to top
en sk

Malý sieťotlačový ateliér
s veľkou pridanou hodnotou

sieťotlač - umelecká serigrafia - výroba odznakov

O nás

Náš ateliér sme založili v roku 2009 ako výsledok dlhodobých aktivít v oblasti sieťotlače. Začínali sme s plošnou sieťotlačou, potlačou fólií a textilu, ale od roku 2019 sme náš ateliér vybavili veľkoformátovým tlačiarenským strojom a rozšírili naše služby o tlač malých, ako aj veľkoformátových grafík. Od založenia ateliéru sme nazbierali množstvo skúsenosti ako vás previesť celým procesom prípravy grafík do tlače.

Sieťotlač

grafická tlač - serigrafia

Od roku 2019 sme rozšírili sieťotlač aj o grafickú tlač, predovšetkým pre výtvarné umenie a dizajn. Náš malý tím tvoria umelci s vysokým stupňom znalostí, ale aj vášne pre tvorbu umeleckých grafík najvyššej kvality. Sieťotlači sa venujeme od roku 2004. Veľkým prínosom je náš pohľad na tlač serigrafie nielen očami tlačiara, ale aj výtvarníka. Zabezpečujeme dodanie archívnych bavlnených, ako aj štandardných grafických papierov a poradenstvo pri spracovaní grafiky. Tlačíme vodnými a solventnými farbami. Umelecké serigrafie vieme tlačiť až do formátu B0 ( B0 – 1000×1414 mm ).

Odznaky

Výroba odznakov

Odznaky vyrábame od roku 2008 a vyrobili sme ich pre vás už niekoľko stoviek tisíc kusov.
Odznaky sú výhodný reklamný predmet, pretože sú aj módnym doplnkom a medzi ľuďmi sú dlhodobo obľúbené. Výhodou je ich rýchla výroba, ktorá nie je podmienená veľkými sériami, môžete si dať vyrobiť už jeden kus. Zabezpečujeme výrobu desaťtisícových produkcií pre kampane a koncerty, ako aj kusové objednávky, napríklad svadobné odznaky.
Odznaky ponúkame v lesklom, alebo v matnom prevedení, v štandardných veľkostiach s priemerom 25, 31, 37, 38, 44, 58, 59, 75 mm a 37×37 mm so spínacím špendlíkom k pripevneniu na odev, alebo ako magnet či zrkadlo.

Kvalita tlače

Podklady tlačíme na farebných laserových tlačiarniach s rozlíšením tlače 1200 x 1200 alebo 2400 x 2400 dpi a na atramentovej šesťfarebnej tlačiarni s rozlíšením 5760 x 1440 dpi. Pri veľkých nákladoch zabezpečujeme tlač externe na ofsete.

Podklady

Podklady prijímame vo všetkých štandardných formátoch: vektorové motívy v AI, EPS, PDF, podklady pripravené v krivkách, vo veľkosti 1 : 1, rozlíšenie 300dpi v CMYKu. Prosím nezabudnite previesť vaše fonty do kriviek. Ďalej je možné poslať podklady aj vo formátoch JPG, TIF, PNG, tie musia tak isto spĺňať parametre: rozlíšenie aspoň 300dpi CMYK. Jednoduchšie úpravy ako zväčšenie, zmenšenie na daný rozmer atď. spracujeme štandardne, ale vytvorenie celého grafického návrhu nerobíme. Šablóny na prípravu odznakov si môžete stiahnuť TU.

Cena a dodanie

Cena sa odvíja od vyrobeného množstva v zvolenom rozmere, pričom každý motív môže byť rozdielny ( napr. 5 grafík po 20 ks z rozmeru 25 mm = cena za výrobu 25 mm odznakov od 100 ks )
K objednávke potrebujeme vaše fakturačné, kontaktné údaje a následne vaše odsúhlasenie kalkulácie a termínu dodania. Množstvo odznakov do 5000 ks je často možné vyhotoviť a odoslať do jedného týždňa. Cenník si môžete stiahnuť TU.
Odznaky zasielame kuriérom, prípadne ako doporučený list s úhradou na dobierku, alebo po úhrade zálohovéj faktúry.

Na stiahnutie

Šablóna na prípravu grafiky pre odznaky TU
Cenník výroby odznakov TU

Písali o nás